EDUMED s.r.o. na veletrhu pracovního uplatnění v medicíně a farmacii

Dne 11. 4. 2018 proběhl ve výukovém centru Lékařské fakulty v Hradci Králové veletrh pracovního uplatnění v medicíně a farmacii, které se zúčastnilo téměř 30 vystavitelů a společnost EDUMED s.r.o. byla její součástí.

Společnost EDUMED s.r.o., sídlící v Broumově na Královéhradecku, je privátní zdravotnické zařízení se specializací na kardiologii, diabetologii, vnitřní a plicní lékařství. Společnost disponuje širokou sítí ambulancí -  v Náchodě, Jaroměři, Broumově, Červeném Kostelci a Novém Městě nad Metují.

Hlavním cílem veletrhu bylo prezentovat činnost společnosti a především představit, nejen medikům, možnost uplatnit se v rámci pracovního trhu.

Zájemcům byly podány informace o společnosti, možnosti spolupráce, nabízené pozice a benefity spojené se zaměstnáním, jako je například možnost vzdělávání. V průběhu dne bylo možné se setkat s odbornými lékaři. Návštěvníci měli mimo jiné možnost vyzkoušet si ultrazvuk srdce či štítné žlázy pod dohledem zkušených lékařů.

Věříme, že si návštěvníci odnesli dostatek informací, kontaktů a pozitivních zkušeností. Děkujeme organizátorům za příležitost představit společnost EDUMED s.r.o. a nabídnout medikům budoucí spolupráci.