NOS ROUŠKU

V pondělí 16.3.2020 jsme spustili kampaň NOS ROUŠKU, ve které jsme vyzvali širokou veřejnost k vlastní výrobě roušek a jejich následnému nošení. 

Po spuštění kampaně se ozvalo hned několik dobrovolníků a výroba roušek vzápětí začala. První odpoledne se podařilo vyrobit 50 ks roušek, které byly hned v úterý ráno zavezeny na pracoviště, kde byly potřeba nejvíce. Dále bylo poskytnuto velké množství látky, ze kterého se během 5ti dnů podařilo ušít dalších 450 ks roušek a ve výrobě se nadále pokračuje. 

K dnešnímu dni (26.3.2020) bylo rozdistribuováno téměř 1000 ks roušek do ambulancí EDUMEDu v Jaroměři, Náchodě a Broumově pro pacienty, do Náchodské porodnice mezi sestřičky a pacientky s dětmi, do ordinace praktického lékaře v Broumově a Nemocnice Broumov pro pacienty a personál, do Farní charity Náchod pro sestřičky v terénu, na Městský úřad v Broumově mezi zaměstnance a do Domova důchodců v Broumově.

Rádi bychom tímto poděkovali Maryan Beachwear group s.r.o., paní Evě Svobodové, paní Vlastě Štěpánové, paní magistře Frydrychové a členům skupiny "Šijeme roušky Policko", Gymnáziu Broumov za pomoc s ušitím roušek, panu Vladimíru Kolafovi za poskytnutí látky, a v neposlední řadě svým zaměstnancům, rodinám a jejich blízkým přátelům za to, že se do akce zapojili a pomohli tím omezit šíření koronaviru. 

Cílem kampaně je povzbudit spoluobčany k solidaritě, k výrobě vlastních roušek pro sebe a své blízké a nestydět se nosit roušky na veřejnosti. 

  

 

MUSÍME SI POMÁHAT

Pomozte nám, prosím, vyrábět a distribuovat roušky. 

Vzhledem k aktuální situaci nedostatku rouše jsme se rozhodli začít s výrobou alespoň provizorních roušek. Hledáme všechny, kteří jsou ochotni nám pomoci s jejich výrobou, distribucí a širokou kampaní k jejich nošení. Kontaktujte nás na telefonních číslech 702 193 523 nebo 732 352 412. Děkujeme! 

 

NOSIT ROUŠKY NENÍ ZBYTEČNÉ

Noste roušku, prosím, a chraňte tak zdraví svoje i zdraví Vašeho okolí.  

 

MOJE ROUŠKA CHRÁNÍ TEBE, TVOJE ROUŠKA CHRÁNÍ MĚ❗️

Ušijte si svoji vlastní roušku, zvládne to každý. Návod na ušití roušky >>